Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 375 з 28/10/2018 щоденно 18:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 19:36
Люботин 20:18 20:20
Ков'яги 20:47 20:48
Водяна 21:00 21:02
Коломак 21:16 21:18
Скороходове 21:31 21:33
Кочубеївка 21:42 21:44
Полтава-Півд. 22:18 22:43
Мала Перещепин. 23:11 23:13
Нові Санжари 23:24 23:26
Ліщинівка 23:38 23:40
Кобеляки 23:54 23:56
Ганнівка 00:12 00:14
Козельщина 00:20 00:23
Галещина 00:32 00:34
Потоки 00:45 00:47
Кременчук-Пас. 01:06 01:28
Крюків На Дніпрі 01:35 01:37
Павлиш 02:09 02:23
Лікарівка 02:39 02:41
Користівка 02:58 03:01
Пантаївка 03:20 03:22
Знам'янка-Пас. 03:37 04:00
Сахарна 04:22 04:24
Медерове 04:37 04:41
Шарівка 04:51 04:53
Чабанівка 05:04 05:06
Куцівка 05:23 05:25
Долинська 05:47 05:52
Тимкове 06:08 06:31
Кривий Ріг-Головний 07:48 07:53
Апостолове 08:32 08:54
Високопілля 09:23 09:25
Блакитне 09:37 09:39
Біла Криниця 09:59 10:01
Березнегувате 10:24 10:26
Снігурівка 11:02 11:04
Миколаїв Пас. 12:05 12:25
Копані 13:02 13:07
Херсон 13:44

Розклад у зворотньому напрямку