Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 121

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 121 ("МИКОЛАЇВ") з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 9:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:39
Фастів-1 22:48 22:50
Біла Церква 23:25 23:27
Корсунь 00:56 00:58
Городище 01:17 01:19
Ім.тараса Шевченка 01:59 02:25
Кам'янка 02:44 02:46
Фундукліївка 03:00 03:02
Чорноліська 03:30 03:32
Куцівка 04:27 04:29
Долинська 04:52 05:12
Казанка 05:41 05:43
Новий Буг 06:08 06:10
Явкине 06:45 06:47
Миколаїв Пас. 07:35

Розклад у зворотньому напрямку