Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 62

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Москва 62 з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 25:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 10:00
Новий Буг 11:28 11:30
Казанка 11:57 11:59
Долинська 12:30 13:01
Знам'янка-Пас. 14:19 14:49
Фундукліївка 15:35 15:37
Кам'янка 15:52 15:54
Ім.тараса Шевченка 16:15 16:39
Черкаси 17:15 17:20
Золотоноша-1 17:55 17:57
Драбове-Барятинське 18:33 18:35
Гребінка 18:57 19:17
Пирятин 19:35 19:38
Прилуки 20:26 20:48
Ічня 21:34 21:36
Бахмач-Пас. 22:38 22:58
Конотоп-Пас. 23:22 23:28
Терещенська 00:26 00:28
Хутір-Михайлівський 01:07 01:15
Зернове 01:33 02:23
Брянськ-Орловськ 04:53 05:43
Москва-Київська 11:12

Розклад у зворотньому напрямку