Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Миколаїв 61 з 29/10/2018 по непарних (крім 5-29/11/2018), при двох непарних 29,31,3 47:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 15:33
Брянськ-Орловськ 21:07 21:22
Суземка 22:58 23:48
Зернове 23:05 23:49
Хутір-Михайлівський 00:06 00:08
Терещенська 00:42 00:44
Конотоп-Пас. 01:33 01:38
Бахмач-Пас. 02:02 02:28
Ічня 03:27 03:29
Прилуки 04:09 04:19
Пирятин 05:04 05:06
Гребінка 05:25 05:45
Драбове-Барятинське 06:07 06:09
Золотоноша-1 06:49 06:51
Черкаси 07:22 07:32
Ім.тараса Шевченка 08:10 08:34
Кам'янка 08:54 08:56
Фундукліївка 09:10 09:12
Знам'янка-Пас. 09:55 10:25
Долинська 11:42 12:02
Казанка 12:35 12:37
Новий Буг 13:03 13:16
Миколаїв Пас. 14:38

Розклад у зворотньому напрямку