Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 з 29/10/2018 по непарних (крім 7-29/11/2018), при двох непарних 27,29,1 18:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 15:45
Красне 16:32 16:50
Злочів 17:12 17:14
Тернопіль-Пас. 18:10 18:17
Підволочиськ 19:07 19:09
Волочиськ 19:18 19:20
Хмельницький 20:17 20:21
Деражня 20:51 20:53
Жмеринка-Пас. 21:50 22:10
Вінниця 22:54 22:59
Козятин-1 23:51 23:54
Біла Церква 01:34 01:36
Миронівка 02:32 02:34
Корсунь 03:02 03:04
Городище 03:23 03:25
Ім.тараса Шевченка 04:05 04:23
Фундукліївка 04:56 04:58
Чорноліська 05:27 05:29
Куцівка 06:22 06:24
Долинська 06:45 07:05
Казанка 07:32 07:36
Новий Буг 08:01 08:03
Явкине 08:34 08:36
Миколаїв Пас. 09:23 09:33
Херсон 10:36

Розклад у зворотньому напрямку