Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Миколаїв 133 25,27/10/2018 22:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 18:20
Тернопіль-Пас. 20:59 21:05
Хмельницький 23:02 23:07
Жмеринка-Пас. 00:33 00:53
Вінниця 01:38 01:43
Козятин-1 02:34 02:56
Біла Церква 04:35 04:37
Миронівка 05:28 05:30
Ім.тараса Шевченка 06:50 07:05
Долинська 09:32 09:35
Кривий Ріг-Головний 11:18 11:23
Апостолове 12:04 12:26
Високопілля 12:54 12:56
Біла Криниця 13:23 13:25
Березнегувате 13:49 13:51
Снігурівка 14:26 14:28
Херсон 15:13 15:23
Миколаїв Пас. 16:30