Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 765

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 765 безпересадковий вагон 25/10/2018 16:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:56
Миколаїв Пас. 16:37 16:40
Долинська 18:34 18:54
Київ-Пас. 23:11 00:22
Дарниця 00:40 00:42
Бровари 00:56 00:57
Ніжин 01:56 01:58
Бахмач-Пас. 02:48 02:50
Конотоп-Пас. 03:12 03:14
Путивль 03:55 03:57
Ворожба 04:26 04:46
Білопілля 04:54 04:55
Суми 05:33 05:53
Тростянець-Смородине 06:40 06:42
Кириківка 06:58 06:59
Богодухів 07:29 07:30
Харків-Пас. 08:55