Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 298

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 298 3-7/09/2018 щоденно 12:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:44
Миронівка 00:02 00:04
Ім.тараса Шевченка 01:28 02:00
Долинська 04:08 04:11
Кривий Ріг-Головний 05:54 05:59
Апостолове 06:41 07:03
Високопілля 07:31 07:33
Біла Криниця 08:17 08:19
Березнегувате 08:46 08:51
Снігурівка 09:29 09:46
Херсон 10:37