Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 256

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 256 4,6/09/2018 20:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 13:00
Красне 13:48 13:56
Злочів 14:20 14:23
Тернопіль-Пас. 15:21 15:36
Підволочиськ 16:28 16:33
Хмельницький 17:45 18:05
Вінниця 20:15 20:20
Козятин-1 21:11 21:43
Біла Церква 23:42 23:44
Миронівка 00:34 00:36
Корсунь 01:06 01:08
Городище 01:27 01:29
Ім.тараса Шевченка 02:09 02:41
Фундукліївка 03:21 03:23
Куцівка 04:50 04:52
Долинська 05:23 05:43
Миколаїв Пас. 08:18 08:28
Херсон 09:45