Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Львів 134 24,26/10/2018 22:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 11:22
Херсон 12:24 12:34
Снігурівка 13:22 13:24
Березнегувате 14:12 14:14
Біла Криниця 14:35 14:37
Високопілля 15:13 15:15
Апостолове 15:45 16:07
Кривий Ріг-Головний 16:47 16:58
Долинська 18:53 19:00
Ім.тараса Шевченка 21:31 21:46
Миронівка 23:22 23:25
Біла Церква 00:17 00:19
Козятин-1 02:02 02:22
Вінниця 03:17 03:22
Жмеринка-Пас. 04:09 04:34
Хмельницький 06:05 06:09
Тернопіль-Пас. 07:57 08:02
Львів 10:02