Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 253

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 253 11/07-23/08/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 14:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 13:56
Снігурівка 14:58 15:00
Березнегувате 15:37 15:39
Біла Криниця 16:05 16:07
Високопілля 16:48 16:50
Апостолове 17:19 17:41
Кривий Ріг-Головний 18:17 18:41
Долинська 20:32 20:37
Ім.тараса Шевченка 23:07 23:52
Миронівка 01:29 01:31
Біла Церква 02:23 02:25
Фастів-1 02:58 03:00
Київ-Пас. 03:56

Розклад у зворотньому напрямку