Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Миколаїв 61 9,11,13,19/07/2018 23:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 15:33
Брянськ-Орловськ 21:07 21:22
Суземка 22:58 23:48
Зернове 00:05 00:49
Хутір-Михайлівський 01:06 01:08
Терещенська 01:42 01:44
Конотоп-Пас. 02:33 02:38
Бахмач-Пас. 03:02 03:28
Ічня 04:27 04:29
Прилуки 05:09 05:19
Пирятин 06:04 06:06
Гребінка 06:25 06:46
Драбове-Барятинське 07:08 07:10
Золотоноша-1 07:42 07:44
Черкаси 08:15 08:28
Ім.тараса Шевченка 09:06 09:46
Кам'янка 10:06 10:08
Фундукліївка 10:22 10:24
Знам'янка-Пас. 11:05 11:33
Долинська 12:47 13:07
Казанка 13:43 13:45
Новий Буг 14:10 14:12
Миколаїв Пас. 15:29