Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 101

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 101 13,14/07, 16-20/07/2018 щоденно 10:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 08:17
Миколаїв Пас. 09:25 09:35
Долинська 12:00 12:20
Ім.тараса Шевченка 14:47 15:02
Цвіткове 15:32 15:34
Миронівка 16:38 16:40
Біла Церква 17:30 17:32
Фастів-1 18:05 18:07
Київ-Пас. 19:16