Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 162

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 162 10,26/07/2018 15:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:37
Херсон 22:31 22:41
Снігурівка 23:28 23:30
Березнегувате 00:09 00:11
Біла Криниця 00:36 00:38
Високопілля 01:10 01:15
Апостолове 01:48 02:10
Кривий Ріг-Головний 02:50 03:00
Долинська 04:51 04:55
Ім.тараса Шевченка 07:45 08:15
Цвіткове 08:46 09:03
Городище 09:24 09:35
Миронівка 10:21 10:27
Біла Церква 11:38 11:40
Фастів-1 12:19 12:21
Київ-Пас. 13:14