Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Івано-Франківськ 43 25/03-27/10/2018 щоденно 10:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:50
Святошин 19:10 19:12
Коростень-П-З 20:56 20:58
Новоград-Волинський 1 22:19 22:21
Шепетівка 23:19 23:21
Кривин 23:52 23:54
Броди 01:32 01:34
Львів 02:50 03:11
Ходорів 04:19 04:21
Бурштин 04:56 04:58
Галич 05:10 05:12
Івано-Франківськ 05:43

Розклад у зворотньому напрямку