Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 43

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Київ 43 25/03-27/10/2018 щоденно 10:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 21:50
Галич 22:37 22:40
Бурштин 22:53 22:55
Ходорів 23:34 23:36
Львів 00:41 01:01
Броди 02:09 02:11
Кривин 03:51 03:53
Славута-1 04:06 04:08
Шепетівка 04:30 04:32
Новоград-Волинський 1 05:20 05:22
Коростень-П-З 06:35 06:37
Святошин 08:29 08:31
Київ-Пас. 08:48

Розклад у зворотньому напрямку