Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 775

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 775 безпересадковий вагон з 25/03/2018 щоденно, крім 28/04-12/05, 19/05, 18-22/06, 25/06, 4,5,6/07/2018 17:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 21:08
Богодухів 22:28 22:30
Кириківка 23:00 23:02
Смородине 23:19 23:24
Суми 00:10 00:30
Білопілля 01:06 01:07
Ворожба 01:15 01:35
Путивль 02:03 02:05
Конотоп-Пас. 02:46 02:48
Бахмач-Пас. 03:11 03:13
Ніжин 04:00 04:02
Дарниця 05:13 05:15
Київ-Пас. 05:33 07:42
Долинська 12:02 12:22
Миколаїв Пас. 14:11 14:14
Херсон 14:57