Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 819

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 819 з 30/03/2018 по п'ятницях; додатково 27/06/2018; відмінено 29/06/2018 5:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:00
Караваєві Дачі 17:07 17:08
Київ-Волинський 17:12 17:13
Вишневе 17:19 17:20
Боярка 17:28 17:29
Васильків-1 17:43 17:44
Мотовилівка 17:52 18:00
Фастів-1 18:18 18:20
Кожанка 18:36 18:37
Попільня 18:52 18:53
Брівки 19:07 19:08
Чорнорудка 19:22 19:23
Козятин-1 19:48 20:02
Бердичів 20:28 20:30
Михайленки 20:50 20:51
Чуднів-Волинськ. 21:02 21:03
Разіне 21:14 21:15
Печанівка 21:25 21:26
Миропіль 21:34 21:35
Понінка 21:44 21:45
Полонне 21:48 21:49
Хролин 22:04 22:05
Шепетівка 22:19