Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 855

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рівне 855 з 25/03/2018 щоденно 8:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 12:10
Караваєві Дачі 12:16 12:17
Київ-Волинський 12:21 12:22
Вишневе 12:29 12:30
Боярка 12:40 12:41
Васильків-1 12:54 12:55
Фастів-1 13:20 13:22
Кожанка 13:36 13:37
Чернявка 13:43 13:44
Попільня 13:55 13:56
Харліївка 14:04 14:05
Брівки 14:14 14:15
Чорнорудка 14:27 14:28
Білосілля 14:33 14:34
Козятин-1 14:55 15:12
Залізничне 15:21 15:22
Козятин-2 15:24 15:25
Каолінова 15:30 15:31
Глухівці 15:34 15:35
Іванківці 15:42 15:43
Бердичів 15:50 15:52
Мирославка 16:04 16:05
Демчин 16:10 16:11
Рачки 16:16 16:17
Михайленки 16:23 16:24
Вакуленчук 16:29 16:30
Чуднів-Волинськ. 16:37 16:38
Разіне 16:49 16:50
Гордіївка 16:56 16:57
Печанівка 17:03 17:04
Колодяжний 17:09 17:10
Миропіль 17:15 17:16
Понінка 17:25 17:26
Полонне 17:29 17:30
Поляни 17:38 17:39
Новичі 17:43 17:44
Хролин 17:50 17:51
Судилків 17:57 17:58
Шепетівка 18:06 18:18
Цвітоха 18:34 18:35
Славута-1 18:43 18:44
Баранне 18:50 18:51
Кривин 19:01 19:02
Бадівка 19:10 19:11
Могиляни 19:17 19:18
Острог 19:24 19:25
Івачкове 19:34 19:35
Семилітка 19:40 19:41
Здолбунів-Півд. 19:48 19:49
Здолбунів-Пас. 19:55 19:57
Квасилів 20:02 20:03
Рівне 20:13

Розклад у зворотньому напрямку