Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 860

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 860 з 25/03/2018 щоденно 6:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка 03:38
Судилків 03:47 03:48
Ватутіне 03:52 03:53
Хролин 03:58 03:59
Новичі 04:06 04:07
Поляни 04:11 04:13
Ганнусине 04:16 04:17
Полонне 04:24 04:25
Понінка 04:29 04:30
Блидні 04:35 04:36
Миропіль 04:43 04:44
Колодяжний 04:49 04:50
Печанівка 04:55 04:56
Гордіївка 05:01 05:02
Разіне 05:07 05:08
Довбище 05:14 05:15
Чуднів-Волинськ. 05:21 05:22
Вакуленчук 05:28 05:29
Михайленки 05:33 05:34
Рачки 05:38 05:39
Демчин 05:44 05:45
Мирославка 05:50 05:51
Райки 05:55 05:56
Бердичів 06:04 06:06
Іванківці 06:11 06:12
Глухівці 06:18 06:19
Каолінова 06:22 06:23
Козятин-2 06:28 06:29
Залізничне 06:31 06:32
Козятин-1 06:40 07:04
Чорнорудка 07:25 07:26
Брівки 07:38 07:39
Попільня 07:53 07:54
Кожанка 08:08 08:09
Фастів-1 08:26 08:41
Васильків-1 09:08 09:09
Боярка 09:22 09:23
Вишневе 09:32 09:33
Київ-Волинський 09:39 09:40
Караваєві Дачі 09:46 09:47
Північна 09:52