Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 842

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 842 з 25/03/2018 по суботах та неділях 5:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка 14:17
Хролин 14:33 14:34
Полонне 14:49 14:50
Понінка 14:54 14:55
Миропіль 15:06 15:07
Печанівка 15:15 15:16
Разіне 15:25 15:26
Чуднів-Волинськ. 15:36 15:37
Михайленки 15:47 15:48
Бердичів 16:07 16:09
Козятин-2 16:25 16:26
Козятин-1 16:35 16:49
Чорнорудка 17:10 17:11
Брівки 17:23 17:24
Попільня 17:38 17:39
Кожанка 17:53 17:54
Фастів-1 18:11 18:21
Васильків-1 18:46 18:47
Боярка 19:00 19:01
Вишневе 19:09 19:10
Київ-Волинський 19:16 19:17
Караваєві Дачі 19:22 19:23
Київ-Пас. 19:29

Розклад у зворотньому напрямку