Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 841

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 841 з 25/03/2018 по суботах та неділях; додатково 15/10/2018; відмінено 14/10/2018 5:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 08:35
Караваєві Дачі 08:41 08:42
Київ-Волинський 08:46 08:47
Вишневе 08:53 08:54
Боярка 09:03 09:04
Васильків-1 09:17 09:18
Мотовилівка 09:26 09:27
Фастів-1 09:43 09:54
Кожанка 10:10 10:11
Попільня 10:26 10:27
Брівки 10:41 10:42
Чорнорудка 10:54 10:55
Козятин-1 11:16 11:32
Бердичів 11:59 12:01
Михайленки 12:21 12:22
Чуднів-Волинськ. 12:33 12:34
Разіне 12:45 12:46
Печанівка 12:56 12:57
Миропіль 13:05 13:06
Понінка 13:15 13:16
Полонне 13:19 13:20
Шепетівка 13:49

Розклад у зворотньому напрямку