Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 823

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 823 з 30/03/2018 по п'ятницях 5:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:38
Караваєві Дачі 17:45 17:46
Київ-Волинський 17:50 17:52
Святошин 18:02 18:10
Малин 19:31 19:33
Коростень-П-З 20:11 20:13
Яблунець 20:53 20:55
Новоград-Волинський 1 21:30 21:42
Колодянка 22:00 22:01
Радулино 22:11 22:12
Майдан-Вила 22:22 22:23
Шепетівка 22:46