Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ковель 84 3/06-17/09/2018 щоденно; з 18/09/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 18:16
Роздільна-1 19:18 19:21
Подільськ 20:47 21:02
Слобідка 21:29 21:31
Кодима 21:55 21:58
Рудниця 22:18 22:21
Вапнярка 22:59 23:01
Жмеринка-Пас. 00:06 00:32
Вінниця 01:17 01:27
Калинівка-1 01:47 01:49
Козятин-1 02:21 02:40
Бердичів 03:07 03:09
Полонне 04:17 04:19
Шепетівка 04:50 04:52
Славута-1 05:15 05:17
Кривин 05:30 05:32
Здолбунів-Пас. 06:11 06:28
Рівне 06:42 06:48
Ківерці 07:46 07:48
Луцьк 08:04 08:30
Ківерці 08:50 09:15
Рожище 09:30 09:32
Ковель-Пас. 10:32

Розклад у зворотньому напрямку