Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Одеса 84 2/06-16/09/2018 щоденно 16:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 17:55
Рожище 18:43 18:45
Ківерці 19:00 19:23
Луцьк 19:38 20:01
Ківерці 20:17 20:19
Рівне 21:31 21:40
Здолбунів-Пас. 21:54 22:12
Кривин 22:51 22:53
Славута-1 23:07 23:09
Шепетівка 23:32 23:34
Полонне 00:06 00:08
Бердичів 01:20 01:22
Козятин-1 01:49 02:10
Калинівка-1 02:46 02:48
Вінниця 03:07 03:12
Жмеринка-Пас. 03:59 04:42
Вапнярка 05:50 05:52
Рудниця 06:18 06:20
Кодима 06:39 06:41
Слобідка 07:07 07:09
Подільськ 07:36 07:52
Роздільна-1 09:19 09:21
Одеса-Головна 10:25

Розклад у зворотньому напрямку