Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 122 ("МИКОЛАЇВ") з 25/03/2018 щоденно 10:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 19:22
Явкине 20:16 20:18
Новий Буг 20:55 20:57
Казанка 21:24 21:26
Долинська 21:58 22:18
Куцівка 22:39 22:41
Чорноліська 23:48 23:50
Фундукліївка 00:22 00:24
Кам'янка 00:39 00:41
Ім.тараса Шевченка 01:01 01:24
Городище 02:07 02:09
Корсунь 02:28 02:30
Біла Церква 03:59 04:01
Фастів-1 04:36 04:38
Київ-Пас. 05:45

Розклад у зворотньому напрямку