Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 239

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 239 3,6,8,10/06/2018 15:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:44
Коростень-П-З 22:05 22:07
Новоград-Волинський 1 23:22 23:28
Шепетівка 00:24 00:37
Львів 04:14 04:41
Стрий 05:53 05:58
Славське 07:00 07:05
Воловець 08:16 08:26
Свалява 08:58 09:02
Мукачево 09:29 09:33
Ужгород 10:56

Розклад у зворотньому напрямку