Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 239

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 239 4,7,9,11/06/2018 15:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 19:05
Мукачево 20:29 20:34
Свалява 21:02 21:05
Воловець 21:38 21:46
Славське 22:45 22:49
Сколе 23:21 23:23
Стрий 23:55 23:59
Львів 01:10 01:40
Шепетівка 05:18 05:33
Київ-Пас. 10:09

Розклад у зворотньому напрямку