Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 31/05-9/09/2018 щоденно 9:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:26
Кагарлик 21:33 21:35
Миронівка 22:24 22:26
Цвіткове 23:22 23:24
Ім.тараса Шевченка 23:56 00:17
Долинська 02:42 03:02
Миколаїв Пас. 05:09 05:19
Херсон 06:17

Розклад у зворотньому напрямку