Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 17/06-27/10/2018 щоденно (крім 10-29/09, 2-16/10/2018); з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 12:30
Миколаїв Пас. 13:28 13:38
Явкине 14:34 14:40
Новий Буг 15:18 15:20
Казанка 15:50 15:52
Долинська 16:29 16:49
Куцівка 17:10 17:12
Чорноліська 18:13 18:15
Фундукліївка 18:47 18:49
Ім.тараса Шевченка 19:21 19:36
Городище 20:19 20:23
Корсунь 20:43 20:47
Миронівка 21:20 21:22
Біла Церква 22:17 22:19
Козятин-1 00:11 00:13
Вінниця 01:04 01:08
Жмеринка-Пас. 01:56 02:16
Деражня 03:16 03:18
Хмельницький 03:48 04:02
Волочиськ 04:56 04:58
Підволочиськ 05:07 05:09
Тернопіль-Пас. 05:55 06:13
Злочів 07:09 07:11
Красне 07:37 07:40
Львів 08:23

Розклад у зворотньому напрямку