Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 198

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Київ 198 27/06, 1/07/2018 8:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 11:03
Голоби 11:31 11:35
Рожище 11:57 11:59
Ківерці 12:14 12:19
Рівне 13:17 13:22
Здолбунів-Пас. 13:36 13:46
Шепетівка 15:05 15:07
Київ-Пас. 19:53

Розклад у зворотньому напрямку