Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 88 6-26/10/2018 по парних (крім 14,16,18/10/2018), при двох непарних 28,30,2 25:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:24
Партизани 12:38 12:40
Якимівка 13:29 13:31
Мелітополь-Пас. 13:55 14:15
Запоріжжя-1 15:52 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:40
Верхівцеве 19:18 19:21
П'ятихатки 20:07 20:10
Зелена 20:59 21:01
Щаслива 21:13 21:15
Олександрія 21:37 21:39
Знам'янка-Пас. 22:20 22:25
Фундукліївка 23:14 23:16
Ім.тараса Шевченка 23:47 00:33
Городище 01:16 01:18
Корсунь 01:37 01:39
Миронівка 02:09 02:11
Біла Церква 03:03 03:05
Козятин-1 04:51 05:13
Бердичів 05:41 05:43
Чуднів-Волинськ. 06:16 06:18
Печанівка 06:39 06:41
Полонне 07:01 07:03
Шепетівка 07:36 07:38
Славута-1 08:00 08:02
Кривин 08:15 08:17
Острог 08:34 08:36
Здолбунів-Пас. 08:58 09:15
Рівне 09:30 09:40
Ківерці 10:50 10:52
Луцьк 11:11 11:37
Ківерці 12:00 12:22
Рожище 12:39 12:43
Голоби 13:07 13:09
Ковель-Пас. 13:39

Розклад у зворотньому напрямку