Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 9,10/09/2018 11:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 19:34
Снігурівка 20:23 20:25
Березнегувате 21:04 21:06
Біла Криниця 21:33 21:35
Високопілля 22:07 22:09
Апостолове 22:42 23:04
Кривий Ріг-Головний 23:43 23:53
Тимкове 01:02 01:24
Долинська 01:38 01:41
Ім.тараса Шевченка 03:54 04:09
Цвіткове 04:38 04:40
Миронівка 05:38 05:40
Кагарлик 06:02 06:03
Київ-Пас. 07:10