Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 25/06-30/05/2018 щоденно 12:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:26
Кагарлик 21:33 21:35
Миронівка 22:24 22:26
Цвіткове 23:22 23:24
Ім.тараса Шевченка 23:56 00:17
Долинська 02:42 02:47
Тимкове 03:05 03:28
Кривий Ріг-Головний 04:33 04:38
Апостолове 05:20 05:42
Високопілля 06:09 06:11
Біла Криниця 06:49 06:51
Березнегувате 07:15 07:20
Снігурівка 07:56 07:58
Херсон 08:46

Розклад у зворотньому напрямку