Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 161

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 161 6,11,13,19,21,27/07, 3,9,11,17/08/2018 15:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:46
Фастів-1 15:51 15:53
Біла Церква 16:26 16:28
Миронівка 17:32 17:34
Корсунь 18:02 18:04
Городище 18:23 18:25
Цвіткове 18:41 18:56
Ім.тараса Шевченка 19:51 20:21
Долинська 22:44 22:47
Кривий Ріг-Головний 00:36 00:46
Апостолове 01:28 01:51
Високопілля 02:20 02:22
Біла Криниця 02:49 02:51
Березнегувате 03:16 03:21
Снігурівка 03:55 03:57
Херсон 04:42 04:52
Миколаїв Пас. 05:56

Розклад у зворотньому напрямку