Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 16/06-26/10/2018 щоденно (крім 21-29/09, 1-15/10/2018); з 27/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 18:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 15:45
Красне 16:32 16:50
Злочів 17:12 17:14
Тернопіль-Пас. 18:10 18:17
Підволочиськ 19:07 19:09
Волочиськ 19:18 19:20
Хмельницький 20:17 20:21
Деражня 20:51 20:53
Жмеринка-Пас. 21:50 22:15
Вінниця 23:01 23:06
Козятин-1 23:56 23:58
Біла Церква 01:35 01:37
Миронівка 02:32 02:34
Корсунь 03:02 03:04
Городище 03:23 03:25
Ім.тараса Шевченка 04:05 04:23
Фундукліївка 04:56 04:58
Чорноліська 05:27 05:29
Куцівка 06:22 06:24
Долинська 06:45 07:05
Казанка 07:34 07:36
Новий Буг 08:05 08:07
Явкине 08:39 08:43
Миколаїв Пас. 09:33 09:45
Херсон 10:44

Розклад у зворотньому напрямку