Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 97

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ковель 97 з 25/03/2018 щоденно 10:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:23
Святошин 21:41 21:43
Коростень-П-З 23:20 23:22
Новоград-Волинський 1 00:33 00:35
Шепетівка 01:26 01:28
Славута-1 01:51 01:53
Кривин 02:06 02:29
Острог 02:47 02:49
Здолбунів-Пас. 03:13 03:28
Рівне 03:43 03:48
Клевань 04:12 04:14
Ківерці 04:48 04:50
Луцьк 05:07 05:32
Ківерці 05:49 06:12
Рожище 06:28 06:32
Голоби 06:58 07:00
Ковель-Пас. 07:32

Розклад у зворотньому напрямку