Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 162

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 162 7,20/07, 2,8,10,16/08/2018 14:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:37
Херсон 22:31 22:41
Снігурівка 23:28 23:30
Березнегувате 00:09 00:11
Біла Криниця 00:36 00:38
Високопілля 01:10 01:15
Апостолове 01:48 02:10
Кривий Ріг-Головний 02:50 03:00
Долинська 04:51 04:55
Ім.тараса Шевченка 07:45 08:15
Цвіткове 08:45 08:47
Городище 09:03 09:05
Миронівка 09:51 09:53
Біла Церква 10:52 10:54
Фастів-1 11:28 11:30
Київ-Пас. 12:25

Розклад у зворотньому напрямку