Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 21/05-8/12 щоденно, крім 10-29/09, 30/09-15/10, 17,20,23,25,26,27,29,31/10, 1,4,5,7,9,10,13,15,16,17,19,21,22,23,25,28,31/11, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/12/2018 25:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 14:58
Галич 15:31 15:33
Ходорів 16:21 16:23
Львів 17:39 18:20
Тернопіль-Пас. 20:59 21:05
Хмельницький 23:02 23:07
Жмеринка-Пас. 00:33 00:53
Вінниця 01:38 01:43
Козятин-1 02:34 02:56
Біла Церква 04:35 04:37
Миронівка 05:28 05:30
Ім.тараса Шевченка 06:50 07:05
Долинська 09:32 09:35
Кривий Ріг-Головний 11:18 11:23
Апостолове 12:04 12:26
Високопілля 12:54 12:56
Біла Криниця 13:23 13:25
Березнегувате 13:49 13:51
Снігурівка 14:26 14:28
Херсон 15:13 15:23
Миколаїв Пас. 16:30

Розклад у зворотньому напрямку