Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 121

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 121 ("МИКОЛАЇВ") з 25/03/2018 щоденно, крім 26/06, 2-4/07/2018 10:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:39
Фастів-1 22:41 22:46
Біла Церква 23:20 23:22
Корсунь 00:52 00:54
Городище 01:13 01:15
Ім.тараса Шевченка 01:55 02:25
Кам'янка 02:44 02:46
Фундукліївка 03:00 03:02
Чорноліська 03:30 03:32
Куцівка 04:27 04:29
Долинська 04:52 05:12
Казанка 05:40 05:42
Новий Буг 06:07 06:09
Явкине 06:45 06:54
Миколаїв Пас. 07:42

Розклад у зворотньому напрямку