Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 98

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Київ 98 з 25/03/2018 щоденно 10:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 20:00
Голоби 20:28 20:30
Рожище 20:51 20:53
Ківерці 21:09 21:31
Луцьк 21:47 22:10
Ківерці 22:27 22:29
Клевань 23:07 23:09
Рівне 23:31 23:39
Здолбунів-Пас. 23:57 00:24
Острог 00:47 00:49
Кривин 01:04 01:06
Славута-1 01:18 01:20
Шепетівка 01:41 01:43
Новоград-Волинський 1 02:47 02:49
Коростень-П-З 04:00 04:02
Святошин 05:41 05:43
Київ-Пас. 06:00

Розклад у зворотньому напрямку