Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 132

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Харків 132 ("СЛОБОЖАНЩИНА") 26/03-8/06/2018 та з 18/09/2018 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 20:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 17:15
Підзамче 17:26 17:28
Красне 18:00 18:02
Броди 18:32 18:34
Радивилів 18:44 18:46
Дубно 19:19 19:21
Здолбунів-Пас. 20:02 20:35
Острог 21:00 21:02
Кривин 21:20 21:22
Славута-1 21:36 21:38
Шепетівка 22:01 22:20
Радулино 22:49 22:54
Новоград-Волинський 1 23:24 23:26
Яблунець 00:02 00:06
Коростень-П-З 01:18 01:20
Київ-Пас. 03:41 04:01
Яготин 05:21 05:23
Гребінка 06:00 06:15
Лубни 07:03 07:05
Ромодан 07:36 07:38
Миргород 08:04 08:06
Гоголеве 08:50 08:52
Яреськи 09:05 09:19
Решетилівка 09:45 09:47
Полтава-Київська 10:20 10:50
Коломак 11:57 11:59
Люботин 12:50 12:55
Харків-Пас. 13:28

Розклад у зворотньому напрямку