Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 375 з 25/03/2018 щоденно, крім 10,11,25/07/2018 18:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 16:04
Копані 16:37 16:39
Миколаїв Пас. 17:08 17:28
Снігурівка 18:26 18:31
Березнегувате 19:14 19:16
Біла Криниця 19:40 19:42
Високопілля 20:17 20:20
Апостолове 20:49 21:11
Кривий Ріг-Головний 21:50 21:56
Тимкове 23:01 23:21
Долинська 23:37 23:42
Куцівка 00:04 00:06
Чабанівка 00:24 00:29
Шарівка 00:41 00:43
Медерове 00:55 00:57
Сахарна 01:08 01:10
Знам'янка-Пас. 01:31 01:52
Пантаївка 02:07 02:09
Користівка 02:26 02:28
Лікарівка 02:43 02:45
Павлиш 03:05 03:08
Крюків На Дніпрі 03:37 03:39
Кременчук-Пас. 03:47 04:15
Потоки 04:38 04:40
Галещина 04:53 05:10
Козельщина 05:21 05:24
Ганнівка 05:30 05:32
Кобеляки 05:46 05:48
Ліщинівка 06:03 06:05
Нові Санжари 06:19 06:21
Мала Перещепин. 06:33 06:35
Полтава-Півд. 07:01 07:26
Кочубеївка 08:04 08:06
Скороходове 08:18 08:20
Коломак 08:34 08:36
Водяна 08:51 08:53
Ков'яги 09:07 09:08
Люботин 09:39 09:41
Харків-Пас. 10:12

Розклад у зворотньому напрямку