Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 255

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 255 1/06-31/07, 1-17/09/2018 по непарних; 2-30/08/2018 по парних; 6,10,14,18,22,26,30/06, 4,8,12,16,20,24,28/07/2018 19:55

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:00
Миколаїв Пас. 16:09 16:19
Долинська 19:02 19:22
Куцівка 19:43 19:45
Фундукліївка 21:15 21:17
Ім.тараса Шевченка 21:52 22:07
Городище 23:00 23:02
Корсунь 23:23 23:25
Миронівка 00:04 00:17
Біла Церква 01:19 01:21
Козятин-1 03:19 03:34
Вінниця 04:26 04:30
Хмельницький 06:28 06:43
Підволочиськ 07:43 07:44
Тернопіль-Пас. 08:30 08:34
Злочів 09:35 09:39
Красне 10:04 10:07
Львів 10:55

Розклад у зворотньому напрямку