Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 131

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Львів 131 ("СЛОБОЖАНЩИНА") 25/03-7/06/2018 та з 17/09/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 18:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 20:09
Люботин 20:46 20:48
Коломак 21:47 21:49
Полтава-Київська 22:57 23:17
Решетилівка 23:46 23:48
Яреськи 00:12 00:14
Гоголеве 00:29 00:31
Миргород 00:48 01:05
Ромодан 01:29 01:31
Лубни 02:04 02:06
Гребінка 02:43 02:46
Яготин 03:25 03:27
Київ-Пас. 04:47 05:18
Коростень-П-З 07:45 07:47
Яблунець 08:23 08:25
Новоград-Волинський 1 09:19 09:21
Радулино 09:46 09:48
Шепетівка 10:15 10:25
Славута-1 10:47 10:49
Кривин 11:02 11:04
Острог 11:20 11:22
Здолбунів-Пас. 11:45 12:18
Дубно 12:51 12:53
Радивилів 13:27 13:29
Броди 13:39 13:41
Красне 14:13 14:15
Підзамче 14:46 14:48
Львів 14:58

Розклад у зворотньому напрямку