Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 45

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Лисичанськ 45 з 25/03/2018 щоденно, крім 8/06-31/07/2018 32:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 19:55
Батьово-Пас. 20:41 20:43
Мукачево 21:17 21:22
Карпати 21:41 21:43
Свалява 21:54 21:57
Воловець 22:30 22:40
Лавочне 23:13 23:21
Славське 23:34 23:36
Стрий 00:34 00:36
Львів 01:40 02:00
Броди 03:34 03:36
Радивилів 03:46 03:48
Дубно 04:20 04:22
Здолбунів-Пас. 05:00 05:36
Острог 06:01 06:03
Кривин 06:18 06:20
Славута-1 06:34 06:36
Шепетівка 06:58 07:00
Новоград-Волинський 1 07:58 08:17
Яблунець 08:47 08:49
Коростень-П-З 09:24 09:26
Святошин 11:28 11:30
Київ-Пас. 11:46 12:06
Дарниця 12:25 12:27
Ніжин 13:52 13:54
Бахмач-Пас. 14:55 14:57
Конотоп-Пас. 15:19 15:24
Путивль 16:07 16:09
Ворожба 16:40 17:02
Білопілля 17:13 17:15
Суми 18:02 18:24
Боромля 19:09 19:10
Смородине 19:32 19:35
Кириківка 19:53 19:55
Богодухів 20:35 20:37
Люботин 21:30 21:37
Харків-Пас. 22:07 22:45
Чугуїв 23:42 23:44
Шевченкове-Півд. 00:19 00:21
Куп'янськ-Вузл. 01:07 01:30
Сватове 02:45 02:47
Кабанне 03:10 03:12
Кремінне 03:32 03:34
Рубіжне 03:50 03:55
Лисичанськ 04:15

Розклад у зворотньому напрямку