Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 765

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 765 безпересадковий вагон з 19/02/2018 щоденно, крім 29/09, 1-16/10, 19-26/10/2018 16:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:56
Миколаїв Пас. 16:37 16:40
Долинська 18:34 18:54
Київ-Пас. 23:11 00:22
Дарниця 00:40 00:42
Бровари 00:56 00:57
Ніжин 01:56 01:58
Бахмач-Пас. 02:48 02:50
Конотоп-Пас. 03:12 03:14
Путивль 03:55 03:57
Ворожба 04:26 04:46
Білопілля 04:54 04:55
Суми 05:33 05:38
Тростянець-Смородине 06:25 06:27
Кириківка 06:43 06:44
Богодухів 07:14 07:15
Харків-Пас. 08:26