Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 78

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Москва 78 безпересадковий вагон до 27/10/2018 щоденно 24:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:34
Рожище 11:23 11:25
Ківерці 11:40 12:03
Луцьк 12:19 12:42
Ківерці 13:01 13:02
Рівне 13:56 14:03
Здолбунів-Пас. 14:17 14:21
Острог 14:45 14:47
Кривин 15:01 15:03
Славута-1 15:14 15:16
Шепетівка 15:38 15:40
Новоград-Волинський 1 16:30 16:36
Коростень-П-З 17:40 17:42
Київ-Пас. 19:46 20:40
Ніжин 22:15 22:17
Бахмач-Пас. 23:08 23:10
Конотоп-Пас. 23:32 23:47
Кролевець 00:25 00:27
Терещенська 00:47 00:49
Хутір-Михайлівський 01:25 02:05
Суземка 02:42 03:41
Брянськ-Льговский 04:53 04:58
Москва-Київська 10:41

Розклад у зворотньому напрямку