Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Ковель 73 безпересадковий вагон до 27/10/2018 щоденно, крім 4,7,9,11,14,16,18,21,23,25/10/2018 23:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 15:59
Брянськ-Орловськ 21:19 22:09
Хутір-Михайлівський 00:05 00:45
Терещенська 01:19 01:21
Кролевець 01:40 01:42
Конотоп-Пас. 02:15 02:30
Бахмач-Пас. 02:53 02:55
Ніжин 03:46 03:48
Київ-Пас. 05:13 05:48
Коростень-П-З 08:02 08:04
Новоград-Волинський 1 09:43 09:45
Шепетівка 10:35 10:37
Славута-1 10:59 11:01
Кривин 11:14 11:16
Острог 11:33 11:35
Здолбунів-Пас. 11:57 12:00
Рівне 12:14 12:20
Ківерці 13:11 13:13
Луцьк 13:27 13:50
Ківерці 14:07 14:29
Рожище 14:46 14:50
Ковель-Пас. 15:42

Розклад у зворотньому напрямку