Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2016-2017 роки (дійсний по 09.12.2017 року включно)


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Миколаїв 133 14/11/2017 21:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 18:58
Тернопіль-Пас. 21:01 21:06
Хмельницький 22:57 23:02
Жмеринка-Пас. 00:28 00:50
Вінниця 01:35 01:40
Козятин-1 02:35 02:50
Біла Церква 04:30 04:32
Миронівка 05:25 05:27
Ім.тараса Шевченка 06:49 07:04
Долинська 09:39 09:42
Кривий Ріг-Головний 11:27 11:42
Апостолове 12:20 12:40
Високопілля 13:07 13:09
Біла Криниця 13:36 13:38
Снігурівка 14:35 14:37
Херсон 15:22 15:27
Миколаїв Пас. 16:25